Co roku kibicuję Jurkowi Owsiakowi podczas finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zawsze staram się coś przekazać na aukcję (np. kurs fotografii) i wrzucić parę złoty do puchy.

W tym roku wymyśliłem coś innego.

Chciałbym ofiarować Ci fotografię. Będzie to zdjęcie, którego będziesz współautorem, gdyż według słów Sebastião Salgado – „Gdy robisz portret, nie jesteś jego jedynym autorem, druga osoba ofiarowuje Ci zdjęcie”.

Tak więc proponuję Ci deal. Ja robię Ci zdjęcie, które będziesz mógł wykorzystać w swoich mediach społecznościowych (FB, Instagram, LinkedIn itp), a ty wpłacasz kasę na konto WOŚP.

Może zróbmy nawet odwrotnie, najpierw wpłacasz, potem sesja.

Aby nie było wątpliwości i niedomówień, napisałem krótki i prosty regulamin akcji. Jeżeli masz wątpliwości to dzwoń.

 

Regulamin akcji 'profilówka dla WOŚP'

 1. Akcja trwa od 9 stycznia do 31 stycznia 2021 roku.
 2. W ramach akcji wykonam 50 zdjęć portretowych (25 dla pań i 25 dla panów) w zamian za wsparcie 29 Finału WOŚP.
 3. Aby wziąć udział w akcji wpłacasz na konto 29 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotę wysokości minimum 50 zł (choć wskazana byłaby wielokrotność tej kwoty). Wpłatę dokonujesz poprzez oficjalną stronę: https://www.wosp.org.pl/fundacja/jak-wspierac-wosp/wesprzyj-online
 4. Wpłata pojawi się na Twoim koncie bankowym, zapisz potwierdzenie płatności do pliku PDF i wyślij do mnie na adres: info@slawomirgawryluk.pl
 5. Dołącz do maila swoje dane kontaktowe z numerem telefonu, a ja oddzwonię i umówimy się na sesję.
 6. Podczas sesji wykonam Ci kilka, może kilkanaście ujęć, wybierzesz z nich 1, a ja dobiorę jeszcze 2, które zostaną poddane finalnej obróbce i ewentualnie retuszowi. W sumie otrzymasz 3 fotografie.
 7. Zdjęcia wykonam w moim studio, które mieści się w Białymstoku przy ul. Przędzalnianej 60.
 8. Ponadto otrzymasz ode mnie licencję na niekomercyjne wykorzystanie tych zdjęć na potrzeby swoich mediów społecznościowych.
 9. Poproszę Cię również o zgodę na publikację wykonanych zdjęć na mojej stronie internetowej i w moich mediach społecznościowych.
 10. Zdjęcia otrzymasz w formie elektronicznej (pliki .JPEG) w rozdzielczości dopasowanej do FB i innych social mediów
 11. Czas realizacji sesji to maksymalnie 3 miesiące od dnia zgłoszenia (w zależności od kolejności i ilości zgłoszeń) – pierwsze zgłoszenia bedą obsłużone w ciągu kilku, kilkunastu dni.
 12. Czas oczekiwania na zdjęcia to 7 dni roboczych od dnia sesji.
 13. Koszty przygotowania do sesji (fryzura, makijaż, ew. stylizacja) pokrywasz we własnym zakresie.