Fotoobraz od Saal Digital

photo-2

W zasadzie wydawało mi się że jestem odporny na różne zaczepki reklamowe w stylu „mamy dla pana tablet za zero złotych, wystarczy, że pan go kupi”. Nadszedł jednak jakiś słabszy dzień, chwila nieuwagi, spadek czujności i dałem się skusić na reklamę firmy Saal Digital, która to zaoferowała mi 250 zł zniżki na usługę wykonania fotoobrazu w zamian za recenzję ich produktu. Pomyślałem, że 2 setki piechotą nie chodzą. Sprawdziłem recenzje innych użytkowników – generalnie pozytywne, więc ryzyko w zasadzie żadne. Przecież w sumie nic nie płacę, mam 2 i pół setki do wydania. Read more »

Kasia i Darek – reportaż i plener

kasia-darek-reportaz-slubny-bialystok-109

Kasia i Darek, przesympatyczna para, której w sesji plenerowej pomagał ich piesek Bąbel. Kolejny upalny dzień tego lata (było 38 stopni w cieniu) i kolejne wyzwanie, aby bez względu na trudne warunki wykonać swoją pracę jak najlepiej. Czy się udało? Zobaczcie sami.  Poniżej reportaż i kilka kadrów z sesji plenerowej. Read more »

Justyna i Łukasz – reportaż i klika kadrów z sesji plenerowej

justyna-lukasz-reportaz-slubny-bialystok-103

To był upalny dzień. 4 lipca 2015 roku obdarował nas wszystkich pięknym słońcem i żarem lejącym się z nieba. Ale to nie miało żadnego znaczenia. Justyna i Łukasz mieli złożyć przysięgę małżeńską, a ja miałem tą przyjemność aby zostać ich „nadwornym fotografem” tego dnia.

Poniżej zapis wydarzeń z dnia ślubu Justyny i Łukasza oraz kilka kadrów z sesji plenerowej. Read more »

Fotografowie Podlascy – jakość bez kompromisów

10662066_711484995571464_4721008761561111012_o

Kilka dni temu ruszył projekt pod nazwą Fotografowie Podlascy.

Fotografowie Podlascy to grupa skupiająca niezależnych, profesjonalnych fotografów ślubnych z województwa podlaskiego, których połączyła wspólna pasja – fotografia.

Każdy z nas od wielu lat funkcjonuje na rynku fotografii ślubnej i nie tylko. Prezentujemy różnorodne style naszej pracy, ale zawsze odznaczające się wysokim poziomem. Celem naszym jest promowanie jakości oraz profesjonalizmu.

Decydując się na nas masz pewność, że wybierzesz najlepszego i doświadczonego fotografa ślubnego. Dzięki temu projektowi możesz w szybki i łatwy sposób zapoznać się z naszymi pracami oraz ze szczegółową ofertą. Wystarczy tylko podanie Waszej daty ślubu na stronie, aby otrzymać przygotowane oferty ślubne od fotografów podlaskich z wolną datą.
Szukasz profesjonalnego fotografa na Twój ślub?
Sprawdź oferty ślubne w jednym miejscu.

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio Fotografów Podlaskich na stronie.
Do zobaczenia na ślubie

Wspólna inicjatywa Fotografów Podlaskich jednoczy dziesięciu fotografów podlasia:

Kamila Grabowska10604528_891883674168585_866697347681000993_o
Żaneta Zawistowska
Mariusz Patalan
Mariusz Obrycki
Robert Borecki
Sławomir Gawryluk
Artur Jocz-Borowski
Tomek Miszkiel
Krzysztof Koliński

 

Adres strony: FotografowiePodlascy.pl

Taki Fotograf Ślubny, ten to ma dobrze …

Zdarza się, nie często, ale raz na jakiś czas, zwykle podczas wesela, ktoś z czystej życzliwości zagaduje: „Pan to ma dobrze”. A jakże odpowiadam, pewnie że mam dobrze, chociaż wiem, że często mało kto zdaje sobie sprawę, co tam się kryje za tzw. pstrykaniem do kotleta.

Przeważnie myśląc o usłudze fotografii ślubnej, nie zdajemy sobie sprawę, że to zadanie nie kończy o 1 w nocy na zdjęciach z ‚krojenia tortu’. Tak naprawdę to dopiero zakończenie pierwszego etapu pracy fotografia ślubnego. Read more »

Fotografia Ślubna – warsztaty w Krakowie

portret-slubny-002

Uważam, że kto się nie rozwija ten się uwstecznia, dlatego staram się możliwie często uczestniczyć w różnych przedsięwzięciach szkoleniowych. Pod koniec ubiegłego roku miałem przyjemność uczestniczyć w warsztatach Fotografii Ślubnej cz. II w Krakowie. Warsztaty prowadził Grzegorz Moment Płaczek i oprócz niewątpliwie wartościowej merytorycznie wiedzy przywiozłem wiele wspomnień ze spotkań z super ekipą fotografów ślubnych, których miałem tam przyjemność poznać. Read more »